Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Metro Tesisat firması olarak www.metrotesisat.com sitesi ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Gizlilik politikası ile ilgili açıklamamızın olduğu bu sayfayı tüm müşterilerimiz okumuş olarak kabul edilmektedir. Bu açıklamaların dışında aksi bir durum kesinlikle tarafımızca kabul edilmemektedir.

Paylaşımların Amacı

Sitemizdeki tüm paylaşımlar; yaptığımız işler konusunda açıklamalar yapmak, kampanya ve değişiklikler konusunda duyurular yapmak, değerli müşterilerimizi ve ziyaretçilerimizi bilgilendirmek amaçlıdır.

Yapılan Yorumlar ve Sorulan Sorular

Sitemizdeki paylaşımlara yapılan yorumlar veya sorulan sorular tamamen yorum yapan veya soru soran  müşterilerimizin veya ziyaretçilerimizin sorumluluğunda olmaktadır. Bu konuda Metro Tesisat firması olarak herhangi bir sorumluluk sahibi olmamaktayız.

Bilgi Güvenliği ve Kullanım Amacı

Bizlerle iletişime geçmek için tarafımıza gönderilen ad, soyad, adres, telefon numarası ve e-posta gibi bilgiler kesinlikle başka bir kişi veya kurum ile paylaşılmamaktadır. Bu bilgiler müşterilerimize daha iyi hizmet vermek adına tarafımızca saklanmaktadır. Bizlerle bahsi geçen bilgilerini paylaşan müşterilerimiz, ileride bu bilgilerin gerekli olan durumlarda kendilerine dönüş yapabilmek için kullanılacağını kabul etmiş sayılırlar. Tüm bu konular ile ilgili tarafımıza gelen herhangi bir şikâyet veya oluşabilecek olumsuzlukları firmamız kabul etmemektedir.
METRO TESİSAT | Hızlı ve Kaliteli Tesisat Çözümleri