Kanal Açma

kanal-acmaGünümüzde kanal açma hizmeti, İstanbul genelinde uzman olan ekiplerimiz tarafından sağlanmaktadır. Kanallarda biriken yağ ve diğer cisimlerin yol açtığı tıkanıklıkların en kısa zamanda açılması gerekiyor. Erken davranıp, zamanında açamadığımız takdirde daha büyük problemler ortaya çıkabilir. Kanal açma işlemlerini bu konuda uzman kişi veya kurumların yapması çok önemlidir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda hiç bir şekilde müdahale etmeden uzman kanal açma ekiplerimize danışarak bu sorunu çözebilirsiniz. Ekiplerimizin takibi ve araştırması sonucunda tamamen çözüm odaklı çalışmaları sayesinde daha sonralarında da aynı yerde uzun süre böyle bir olayın başınıza gelmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Kanal Açma Yöntemleri

Artık kanal açma sorunlarına çözüm getirmek ve onarmak için işe bu konuda profesyonelleşmiş olan ekibimize başvurmakla başlayabilirsiniz. Kullanmış olduğumuz profesyonel kanal açma yöntemleri ile çalışmalar çok hızlı ve kaliteli olarak yapılır. Uzman ekibimiz öncelikle sorunun neyden kaynaklandığını çözerek başlarlar işlerine, daha sonra çözüm odaklı bir çalışma planı hazırlarlar. Eğer robot kullanımını gerektirecek bir durum var ise kırıp, dökmeden daha az maliyetlere bu hizmeti size sağlarlar. Profesyonel bir ekiple çalıştığınız takdirde:
  • Uzman kişiler, işlerinde kazandıkları tecrübe sayesinde tamamen çözüm odaklı olur.
  • Kırıp, dökmeden önce kameralı robotlarla kaynağı araştırırlar.
  • Bu işlemi yaparlarken makineleri sayesinde kırıp dökmezler.
  • Profesyonel bir ekip daha az zararla tıkanıklık problemini çözer.
Eğer tıkanıklığın sebebini tahmin ediyorsanız uzman ekibimize bu konuda bilgi verdiğiniz takdirde sonuca daha erken ulaşılacaktır. Çok yönlü olan işlevsel makine sayesinde daha fazla masrafın ortaya çıkması engellenmektedir. Bu cihaza baget uç takılarak sorunun kaynağını bulmak için kanala gönderilir. Daha sonra makinenin ucuna takılan helezon yay sayesinde tıkanıklığın açılması sağlanır. Tıkanıklık kireçlenme ya da katılaşmadan oluşmuş ise yassı uç takılarak sorunlu bölgeyi delme işlemi yapılır. Plastik boruya zarar vermeyecek, boruyla aynı şekle girebilen aparatlar kullanılmaktadır. Kullandığımız makine, hasar vermeden tıkanıklığı ortadan kaldırır. Kanal tıkanıklığı açma maliyeti ise erken davranmanız ve kendi başınıza çözüm üretmeye çalışmamanız durumunda düşük olacaktır. Erken fark ettiğiniz takdirde tıkanıklığın daha da ilerlememesi çok önemli. Kendi başınıza yapacağınız işlemler ya da dökeceğiniz kimyasal maddeler ters tepebilir ve tıkanıklığın boyutunu arttırabilirsiniz. Ekiplerimiz bu tarz kanal açma yöntemleri sayesinde sizlere daha uygun fiyatlı ve daha garantili hizmetler sunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WhatsApp chat