Tıkalı Pimaş Açma


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u7160564/metrotesisat.com/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56
Tıkalı pimaş açma işi bundan böyle firmamız sayesinde hiç de zor değil! Pimaş borularda oluşan tıkanıklıklar, zaman içerisinde miadını dolduran sistemlerde gerçekleşebilmektedir. Özellikle eski evlerde bu tür ömrünü tamamlamış borulara rastlamak olağandır. Bu tür eskime sıkıntılarında pimaş borular uzman eller tarafından değiştirilmelidir. Bu gibi durumlarda firmamız gerekli incelemeler ve planlar sonucunda size kalıcı çözümler sunmak için hazırdır. Geçici çözümler evinizde ve iş yerinizde daha küçük çaplı bir çalışma yapılarak hem daha ekonomik hem de fazla uğraştırmayan yöntemlerden oluşmaktadır ancak tesisatınızın yakın zamanda sorun çıkarması olasıdır. Bu şekilde tıkalı pimaş sorununa kökünden çözüm getirmiş olursunuz belki, ancak kötü haber olarak evinizde tadilat yaptırmayı ve birazda olsa masraf yapmayı göze almanız gerekir. Firmamız tüm pimaş açma çalışmalarında İstanbul genelinde özel cihazlar kullanarak siz değerli müşterilerimize kolaylıklar sağlamaktadır. Sektörde uzman olan firmamız, iletişim kurduğunuz anda belirttiğiniz lokasyona gelerek incelemelerini yapar. Yapılan inceleme sonrasında aksiyon planı belirlenir ve en etkili çözüm metodu belirlenerek onayınıza sunulur. Hızlı, ekonomik ve etkili tesisat çözümleri için, uzman ekibimiz sizi bekliyor. Sektörde kendini kanıtlamış kişilerden oluşan bir ekibe sahibiz, bu özelliğimiz de müşterilerimize kalıcı çözüm sunma yolundaki anlayışımızı pekiştirmektedir. Su tesisatınız dikkatli gözler ve gelişmiş ekipman setleriyle gözden geçirilir, tıkalı pimaş ve benzeri sorunlar anında tespit edilir.

Tıkalı Pimaş Açma İşlemi

Tıkalı pimaş açma çalışması hem müşteri olarak tıkanıklık sorunundan kurtulmak adına sizler için, hem de bu işten ekmeğimizi kazanmayı amaçlayan bizler için önemli olmakla birlikte pek çok ileri teknoloji cihaz da bu işe özel bir şekilde üretilir ve kullanılır. Günümüzde firmamızın kullandığı elektronik alet ve düzenekler sayesinde tıkalı pimaş açma çalışmaları genel olarak şöyle özetlenebilir:
 • Pimaşların kamera ile bakılarak incelenmesi ve tıkanıklığın nerede ya da nerelerde olduğunun bulunması
 • Özel yaylara sahip olan robot cihazların gidere gönderilerek pimaş tıkanıklığına neden olan bölgenin parçalanarak ve püskürtülerek açılması
Modern dünyada pek çoğumuz zamanla ilgili ciddi sorunlar yaşarız. Bir yandan iş hayatı diğer yandan özel hayatımız derken bir çoğumuzun eğlenmek için bile fazla zamanı kalmaz. Bütün bu yoğun yaşamın yanında bir de tıkalı pimaş açma işinden anlamaya çalışmak, kendi yöntemlerinizle tıkanıklığı açmaya çalışmak elbette pek de mümkün olmamaktadır. İşte tam da bu noktada evinizdeki bu gibi sorunları çözmek üzere bir araya gelmiş uzman tesisatçılarımızın kaliteli hizmet prensibi ile birlikte, hayatınızı kolaylaştıracak hızlı ve kaliteli tesisat çözümleri sunuyoruz. Hizmet kalitemizden emin olduğumuzdan şunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliyoruz; tıkalı pimaş açma bizim işimiz.

Pratik Pimaş Açma Yöntemleri

Pratik bir biçimde tüm pimaşları açıyor; kiri, birikintileri temizliyor ve tüm borularınızı yeniliyoruz. Evinizde aksayan tüm tesisat noktalarını ele alıyor ve pimaş açma hizmeti başta olmak üzere bir çok çözüm sunuyoruz. Her tür tesisat destek ihtiyacınızda hiç çekinmeden 7 gün 24 saat, İstanbul’un her noktasından bize ulaşabilirsiniz. Uzun ömürlü, tıkır tıkır işleyen sistemler için hemen bize başvurun. Her tür su tesisatı, ısınma sistemi borusu, mutfak, banyo, balkon gideri gibi sistemlerin %100 fonksiyonla çalışmasını sağlıyor, mevcut eksiklikleri gideriyor, arızaları tamir ediyor ve periyodik bakımları gerçekleştiriyoruz.

Tıkalı Pimaş Açma Hizmetinde Son Nokta Metro Tesisat

Tıkalı pimaş açma hizmetinde, ilk adım problem tespitidir. Gelişmiş teknolojiye sahip gözlem cihazları kullanılarak tıkanmanın yeri ve mahiyeti tespit edilir. Tıkanma bölgesine ve tıkanmayı oluşturan birikimlerin özelliklerine uygun metot seçilir. Metot seçiminde fiziksel özellikler kadar, müşterimizin talepleri ve bütçesi de önem taşımaktadır. Tüm bu bilgiler ışığında tıkalı pimaş açma çalışmaları başlatılır. Verilen hizmet etkili olduğu kadar, sizin gündelik yaşamınıza rahatsızlık vermeyecek kadar hızlı olmaktadır. Günlük hayattan kopmadan, tek bir fayansınıza bile zarar gelmeden tıkanıklıklardan kurtulmanız mümkündür.
Özetle Tarafımızca Yapılan Tıkalı Pimaş Açma İşlemi
En üst segmentte sunduğumuz hizmet kalitesine dahil olan aşamalar iki adımda özetlenebilmektedir:
 • Uzman ekibimiz olay yerine intikal eder. Pimaşların içerisine kamera görüntüsü alabilen özel ekipmanlar sokulur ve tıkanıklığa dair lokasyon ve mahiyet gibi fiziksel bilgiler edinilir.
 • Bilgilere yönelik açma metodu belirlenir, özel yay sistemli robot açıcı ekipmanlar devreye sokularak gidere yerleştirilir. Tıkanıklığa neden olan maddeler parçalanır ve pimaş içerisinden püskürtülerek dışarıya basılır.
Tesisat sorunları gerek dış etkenlerden kaynaklı olsun, gerekse yıpranan borular yüzünden gerçekleşsin, hepsine uygun bir çözüm bulunmaktadır. Modern çağın teknolojik gelişmelerinden mümkün olan en üst düzeyde faydalanan firmamız, imdadınıza koşuyor. Gündelik hayat sıkıntılarının yanısıra bir de tesisat sıkıntılarıyla uğraşmayın, bizler hepsini tek çırpıda halledelim. Tıkalı pimaş açma işi uzman ekibimiz sayesinde sorun olmaktan çıkıyor!
Tıkalı Pimaş Açma Çalışmalarında Basit ve Kalıcı Çözümler
Evinizde tadilat yapmanızı gerektirmeyecek küçük tıkanıklıkları anında haber vermeniz önemlidir. Eğer problemi gözardı edip ihmal ettiyseniz ve iş içinden çıkılmaz bir duruma geldiyse, yapılması gereken işler biraz daha zor olabilir. Her durumda, özel cihazlarımızı ve tüm tecrübemizi sizlerin ihtiyacına sunuyoruz. İstanbul genelinde geniş hizmet ağımızla birlikte tüm tıkalı pimaş açma işlerinde hizmet vermeye hazırız, müşterilerimizin faydasına olacak çözümleri her zaman en iyi şekilde uygulamaktayız. Basit ve kalıcı çözümler üretmekte ve hızlı bir şekilde sonuçlandırmaktayız. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, firmamızın sektör lideri konumuna gelmesini sağlayan en önemli nedenlerden ve özelliklerimizden biridir. Kesintisiz ve sınırsız hizmet için hemen bize ulaşın, çözümü ayağınıza hemen getirelim. Tesisat problemleri bekletmeye gelmez, hiçbir hijyen sıkıntısı yaşamamanız için bir an önce çözülmesi gereken problemler olabilir. Özellikle tıkalı pimaş boruları, biriken su nedeniyle küf oluşumu gibi sıkıntılara yol açabilmektedir. Küf oluşumu ve kötü kokular solunum sistemi üzerinde zaman içerisinde sağlık sorunlarına neden olmaktadır. Sağlığınızdan ödün vermeyin, bizleri aramaktan çekinmeyin. Gelelim ve hızlı bir şekilde sorunu çözelim. Hasarsız tamirat ve tıkalı pimaş açma işlemlerinde kesin çözüm için Metro Tesisat hizmetinizdedir. 

Su Kaçağı Tespiti başlıklı bilgilendirmemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

8 yorum yapıldı “Tıkalı Pimaş Açma”

 1. Lavabonun giderlerindeki pimaşlar sürekli tıkanıyor, pimaş açmak için kullanılan kimyasalları denediğimizde bir süre açılıyor ama sonra yine tıkanıyor. Tıkalı pimaşlardan bıktım artık. Dikkat ediyorum da, neredeyse sadece su gidiyor, buna rağmen neden ve nasıl tıkanıyor anlamıyorum.

  1. Merhabalar Ecrin Hanım,
   Lavabo giderlerinizin pimaşlarını pimaş açma kimyasallarıyla açmak geçici bir çözüm olur. Tahmin ediyoruz ki pimaşlarınıza hatalı eğim verilmesi tıkanıklık oluşmasına sebep oluyor. Bu durumda sürekli tıkanıklık olmasını kaçınılmaz duruma getiriyor. Dilerseniz kameralı robotlarımızla pimaş giderlerinizi görüntüleyelim, problemin nedenini ortaya çıkaralım. Son olarak doğru yöntemleri uygulayarak pimaşınızdaki sorunu hızlı bir şekilde çözüme kavuşturalım. İstanbul’un geneline, hatta tüm ilçelerinde çalışma yapıyoruz, firmamıza hemen ulaşarak bu hatanın düzeltilmesini sağlayabilirsiniz.

 2. Kolay gelsin. Geçenlerde tuvalet pimaşı tıkandı. Bir yakınımın getirmiş olduğu mahalle tesisatçısına açtırdık ama bir kaç gün sonra tuvalet tekrar tıkandı. Galiba pimaş borularda farklı bir problem var. Tuvaleti düzgün kulandığımızdan aklıma başka bir nedende gelmiyor, acaba tahmin edemediğimiz bir şey mi var?

  1. Teşekkür ederiz İbrahim Bey, tıkalı pimaş problemleri tesisat yapımında ustaların yapmış oldukları hatalardan da kaynaklanabilmektedir. Örnek verecek olursak, planı doğru yapılmayarak tesisatta kullanılacak pimaşlara yanlış yön verilmiş olabilir veya pimaşları tıkayan farklı maddeler var olabilir. Kaliteli çözümler sunan Metro Tesisat ekibimiz, robot makinelerle pimaş boruları tamamen görüntüleyerek, sorunu net bir şekilde ortaya çıkarır. Sonrasında kırmadan tıkalı pimaş açma işlemlerini gerçekleştirirler. Bizi aradığınızda adresinize hızlı bir şekilde ekiplerimizi yönlendirebiliriz.

 3. Geçen hafta tıkalı pimaş sorunu için sizleri çağırmıştık. Kırmadan pimaş açma çalışması yaptınız çok şükür. Tecrübeli tesisatçıları bünyenizde barındırıp tesisat sorunlarımıza çözüm bulduğunuz için teşekkürlerimi sunarım.

  1. Öner bey, pimaş açma çalışmalarımızı kırmadan yapmak için özel cihazlar kullanmaktayız. Cihaz kullanımı konusunda tecrübeli, tesisatın tüm aşamalarında deneyim sahibi olan tesisatçıları siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti adına bünyemizde bulundurmaktayız. Bizleri tercih ettiğiniz için asıl biz teşekkür ederiz.

 4. Tıkanan pimaş için çağırdığımız firmanızın çalışanları işlerinde hızlı ve bilgiliydiler. Pimaş açma robotu kullanarak kırmadan çalışma yapıldı. Biz aslında sık sık tıkanma olduğu için kırılmadan açılmasına ihtimal vermiyorduk. Bu konuda sizlere teşekkür ederiz. Tıkalı pimaş açmak için herkesin güvenerek çağırabileceği bir firmasınız.

  1. Merhaba Müge hanım, tüm çalışanlarımız tesisat işlemleri konusunda sürekli bilgilendirilir ve kendilerini geliştirirler. Aynı zamanda pratikte yapılan çalışmalar sayesinde de tecrübelerini artırırlar. Hızlı ve kaliteli tesisat çözümlerimiz arasında en önemlisi kırmadan çalışma yapmaktır. Memnuniyetiniz için çalışmaktayız. Bizler teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WhatsApp chat