Pimaş Açma


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u7160564/metrotesisat.com/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

pimas-acmaPimaş tıkanıklıklarında pimaş açma hizmetleri veren firmamız günün her saatinde 7/24 hizmet vererek her türlü tıkanıklıkları açmaktadır. Kendi alanında uzman ekibimize danışarak bu problemin çözüm kaynağına daha çabuk ve daha az zararla ulaşabilirsiniz. Ekiplerimiz, günümüz teknolojisi bakımdan da, yeni teknolojilere ayak uydurma açısından da ayrıcalıklı çalışmalar yapmaktadır. Pimaş açma işlemlerinde teknolojik aletlerinde daha fazla masrafa yol açmamak için kullanılması önemlidir. Robotlarda bulunan kameralar sayesinde tıkanıklığa yol açan etkenler bulunur ve direk olarak çözüm odaklı çalışılır. Cihaz ile yapılan keşif sayesinde kırıp, dökmeden problem bulunur. Aksi takdirde kırıp dökme işlemleri hem daha fazla maliyete sebep olur hem de zahmetli bir hâl alır.

Pimaş Tıkanıklığına Göre Pimaş Açma Yöntemleri

Pimaş tıkanıklığı tamamen bilinçsiz kullanım ve bakım ihmalinden kaynaklandığı gibi pimaş açma yöntemleri de bunlara yönelik değişiklik göstermektedir. Bu sebeplere örnek verecek olursak:

  • Yemek, sebze ve meyve gibi artıkların direk olarak lavaboya dökülmesi
  • Sakal tıraşı sırasında kılların direk olarak lavabodan gönderilmesi
  • Duş sırasında dökülen saç tellerinin pimaş borusunda birikmesi
  • Yabancı maddelerin ve temizlikte kullanılan atık suların lavaboya dökülmesi

Gördüğünüz gibi bu etkenler pimaş tıkanıklığına sebep olmaktadır. Bir çoğuda maalesef bilinçsiz kullanımdan kaynaklanmaktadır. Tabii ki her pimaş tıkanıklığının sebebi sizler olmayabilirsiniz. Tesisatla ilgili yanlış bağlantılarda büyük problemler çıkartabilir. Uzun zamandır pimaş borunuza onarım ve bakım işlemlerini yapmıyorsanız pimaş açma işlemi daha maliyetli olabilir. Zamanında yapılan bakım ve onarım pimaş tıkanıklığı konusunda ileride oluşabilecek problemlere karşı önlem almanızı sağlar. Profesyonel ekibimiz sizlere tıkalı pimaş açma konusunda yeni teknolojiden yardım alarak hizmet sağlayabilir. Ekibimiz, geniş kapsamlı çalışarak onarım gerektiğinde en az maliyet ve en yüksek kalite ile çalışmalarını yapmaktadır. Lavaboda tıraş olurken biriken kılların toplanıp gidere değil de çöpe atılması da tıkanıklığı engelleyebilir. Aslında bu tarz bilinçli kullanımlar ile pimaş tıkanıklıklarına büyük oranda engel olabilirsiniz. Eğer tıkanıklık problemi ile karşı karşıya kalırsanız kendi başınıza halletmeye çalışmayın. Pimaş açma alanında uzman olan ekiplerimize danışarak hizmet almanız sizin için daha önemli ve sağlıklı bir girişim olacaktır.

 

İstanbul Vidanjör başlıklı bilgilendirmemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

4 yorum yapıldı “Pimaş Açma”

  1. Pimaş tıkanıklığı problemi yaşamaktayız, tuvaletin pimaş borularından taşma oluyor. Neler denediysekte tıkalı pimaş sorununu aşamadık. Pimaş aç diye ararken sizin sitenize ulaştım. Pimaş açma işlemini nasıl yapıyorsunuz? Kırma dökme yapılıyor mu? Ev inşaat alanına dönsün istemiyorum. Kolay gelsin…

    1. Merhabalar Hakan bey, teşekkür ederiz. Pimaş açma işlemlerimizde evinizi inşaat alanına çevirmiyoruz ve pimaş boruları robot makinelerimiz ile açıyoruz. Daha sonra ise kameralı cihazlarımızı kullanarak gerekli kontrolleri yapıyoruz. Sizlere bu konuda yardımcı olmak isteriz. Bizleri hemen arayabilirsiniz. Profesyonel tesisatçı kadromuz ve kaliteli cihazlarımız ile İstanbul ilinin bütün ilçelerine 7/24 pimaş açma hizmetleri vermekteyiz.

  2. Merhaba, internette araştırma yaptığımda pimaş açma işini 89 TL. ve 99 TL. gibi rakamlara yapanlar var. Fiyat vermeyen bir firmayı aradığımda da 200 TL. ye yakın bir fiyat verdiler. Neden bu kadar fark ediyor? Sizin fiyatlandırmanız nasıl?

    1. Melike hanım merhaba, öncelikle böylesine önemli bir konuda bize soru yönelttiğiniz için teşekkür ederiz. Bu tarz firma veya bireyler, piyasanın çok altında fiyat vermektedirler ama sonuç çok daha farklı olabilmektedir. Size 200 TL. olarak fiyat veren bir firma emin olun sizin için daha avantajlı olacaktır. Ekstra tadilatlar ve beklenmedik fiyatlandırmalar ile karşılaşmamak için mutlaka doğru fiyat ve hizmet kalitesi ile çalışan tesisat firmaları ile çalışmalarınızı yapın. Firmamız bu konu üzerinde titizlikle durarak doğru fiyat yüksek kalite ile çalışmaktadır. Pimaş açma fiyatları konusundan firmamızı arayarak ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz. İnternet ortamında fiyat vermeyi diğer büyük firmalar gibi etik bulmuyoruz. İyi günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WhatsApp chat