Tuvalet Tıkanıklığı Açma


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u7160564/metrotesisat.com/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

tuvalet-tikanikligi-acmaTuvalet tıkanıklığı açma alanında profesyonel hizmetler vermekte olan Metro Tesisat firmamız İstanbul genelinde 7/24 çalışmalarını sürdürmektedir. Kesintisiz verdiğimiz bu hizmetlerden müşterilerimiz sorunla karşılaştıkları an bizlere ulaştığında faydalanabilirler.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Çalışmaları Nasıl Yapılır?

Verdiğimiz kaliteli hizmetin temelinde, evinize ve tesisatınıza hiçbir zarar vermeden, hiçbir şeyi kırıp dökmeden tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti sağlama anlayışı bulunmaktadır. Son teknolojiye sahip gelişmiş özel tıkanıklık açma ve yıkama robotlarımız sayesinde çalışmalarımız en sağlıklı şekilde yapmaktayız. Ekibimizde bulunan tesisatçılarımız sektörün liderleri konumunda olduğundan tüm tuvalet açma çalışmalarımız başarı ile sonuçlanmaktadır. Problemi çözmenin ilk adımı, problemi saptamaktan geçmektedir. Tıkanıklık tespit işlemleri için firmamız gelişmiş kamera uçlu kablolara sahip görüntüleme cihazlarını kullanmaktadır. Tıkanıklığın mahiyeti tespit edildikten sonra izlenmesi gereken açma metodu belirlenmektedir. Özel açıcıların yayları tuvalet giderine yönlendirilir ve tıkanıklık parçalanarak veya itilerek açılmış olur. Açma işleminden sonra tekrar görüntüleme metotlarından faydalanılır ve tıkanıklığı açma işleminin ne kadar başarılı gerçekleştiği müşterilerimizle de paylaşılır.

Yapılan tüm işlemler ve verilen hizmetin ayrıntıları sözleşme raporu biçiminde yazılı hale dökülür ve tüm kalemlere resmiyet kazandırılır. Tüm tuvalet tıkanıklığı açma işlerimiz garantili olarak tarafımızca yapılmaktadır.

Temel Tuvalet Tıkanıklığı Problemleri

Tuvalet tıkanıklığı açma sorununu daha hızlı çözebilmemiz için öncelikle tıkanıklığa sebep olan şey nedir onu bilmemiz gerekir. Sorunun kaynağını ne kadar hızlı öğrenebilirsek, arkasından gelecek çözüm yöntemini de daha hızlı belirlemiş ve uygulamış oluruz. Bunun için siz müşterilerimize birkaç pratik bilgi vermekte fayda görüyoruz.

 • Tuvaletinizdeki tıkanıklıklarına sayısız örnek verilebilir. Duş yaparken saçlarınızın gidere akması, tuvalete suda erimeyecek türde plastik ambalajların ya da atıkların (sigara izmariti, kulak pamuğu, çocuk bezi ya da günlük pedler gibi) atılması, hatta bazen fazlaca kullanılmış tuvalet kâğıtları bile tuvalet borularını tıkamak için yeterli olabilir. Tuvalet açma hizmetlerimize genellikle bu tip sorunlar nedeniyle ihtiyaç duyulur. Tuvaletinizin tıkanmaması için en başından bu atıkları tuvaletin giderine atmamaya özen göstermek gerekiyor.
 • Yeni yapılan evlerde karşılaşılan bir diğer tuvalet tıkanıklığı nedeni ise inşaat malzemelerinin giderlere süpürülmesidir. Bu da hem boruların ömrünü kısaltmamak hem de tıkanıklığa yol açmamak adına yapılmaması gereken bir şeydir.

Genel Olarak Tuvaletler Neden Tıkanır?

 • Tuvalet kağıtlarının tuvaletlere atılması tuvaletleri tıkar
 • Islak mendillerin tuvaletlere atılması tuvalet tıkanıklığına neden olur
 • Tuvaletlere atılan kağıt havlular tuvalet giderlerini tıkar
 • Poşetler, bezler, çocuk bezleri, bedler tuvaleti tıkar
 • Binaya ait olan logarın tıkanıklığı yüzündende tuvalet tıkanıklığı oluşur. Bu durum tuvaletlerde taşmaya sebebiyet verir.

Bu gibi durumlardan kaynaklanan problemlerde firmamız tuvalet tıkanıklığı açma çalışmalarını yürütmektedir. Hiç beklemediğimiz bir zamanda giderin sıra dışı bir şekilde sorun çıkarması sizi psikolojik açıdan çıkmaza sokabilir. Bu gibi durumlarda panik yapmanıza hiç gerek olmadığını ifade etmek isteriz. Biz böyle zor zamanlarınız için ulaşabileceğiniz bir yardımcıyız. Çalışmalarımız sürecinde müşterilerimizin memnuniyetini için çaba göstermekteyiz. Günün her saatinde tuvalet tıkanıklığı açma konusunda bizlere ulaşabilirsiniz.

En Sık Karşılaşılan Tuvalet Tıkanıklığı Sorunları Nelerdir?

Tuvalet tıkanıklığı açma hizmetini en kaliteli biçimde almanın yolu, sektörde uzman isimlere başvurmaktır. Problemi tam olarak tespit etmek, onu çözmeye bir adım daha yaklaşmak demektir. Problemin ne olduğu bilinir ve açma metodu bilinçli bir şekilde seçilirse, hizmeti en kısa sürede almanız mümkün olacaktır. Hem problem hızla çözülür, hem de tıkanıklık etkin bir biçimde giderilir, hat tamamen, %100 oranında açılır. Bu tür problemleri en aza indirgemek için, en sık karşılaşılan tuvalet tıkanıklığı sorunlarına yönelik bazı tavsiyeleri müşterilerimizle paylaşmak istiyoruz. Bazı noktalara dikkat ederseniz, tıkanma problemini de o denli az yaşarsınız. Çok faydasını göreceğiniz bazı pratik bilgiler:

 • Tuvaletinizdeki tıkanıklıkların sebebi çok basit olabilir ancak ne yazık ki yaşatacağı sıkıntılar o kadar basit olmayacaktır. Tuvalet borularını tıkamamak için, yabancı maddeleri tuvalete atmaktan kaçınmanız gerekir. Bebek bezi, hijyenik pedler, sigara izmaritleri, gereğinden fazla kullanılmış rulo tuvalet kağıdı yığınları ve daha birçok malzeme suda çözünmeyecek ve tüm kanalizasyon artıklarıyla birlikte gideri tıkayacaktır. Çöp kovası yerine tuvalet giderini bunları atmak için kullandığınızda sık sık tuvalet açma hizmetine başvurmanız gerekir. Bu da size gereksiz yere maliyet getirecektir. Bu tür sıkıntı çıkaracak atıkları tuvalete değil, bir çöp tenekesine atmalısınız.
 • Sıfır binalara girmek, oturmak çoğu kişiyi mutlu eder. O evin ilk sahibi siz olursunuz, her şey yeni ve güzel olur, tesisat yeni olur, hiçbir sıkıntı olmaz. Ya da siz öyle zannedersiniz. Yeni evlerde de muhtemel tesisat sıkıntıları oluşabilir, bunun da nedeni inşaat artıklarının giderlere atılmasıdır. Yeri süpürürken topladığınız bu tür inşaat artıklarını tuvalete atmayınız, tuvalet tıkanıklığına neden vermesine izin vermeyiniz. İnşaat artığı gibi sivri uçlara sahip olan ağır atıklar giderleri tıkadığı gibi, borulara da geri dönüşü olmayan zararlar verebilir. Tıkanıklık açma hizmetinin yanı sıra bir de toplu boru değişim masraflarını üstlenmek durumunda kalırsınız. Boru ömrünü korumak, gereksiz tıkanıklıklara yol açmamak sizin elinizde.
İstanbul’un Lider Tuvalet Tıkanıklığı Açma Firmasından Destek Alın!

Tuvalet tıkanıklığı açma sektöründe İstanbul’da pek çok firma olsa da, bu hizmeti veren lider firmamızdan destek almak herkesin hakkı. İstanbul’un tüm ilçelerinde kesintisiz 7 gün 24 saat hizmet sağlıyor ve tüm tıkalı tuvaletleri %100 oranında başarıyla açıyoruz. Sınırsız hizmetimizin belkemiğini müşteri memnuniyeti oluşturmaktadır, aklınıza takılan tüm sorularda ve ihtiyaç duyduğunuz teknik konularında destek vererek her an yanınızdayız. Bize hemen ulaşın, tuvalet tıkanıklığı açma konusunda sizlere yardımcı olalım.

 

Kanal Tıkanıklığı Açma başlıklı bilgilendirmemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

10 yorum yapıldı “Tuvalet Tıkanıklığı Açma”

 1. Evdeki tuvaletimiz neredeyse son 1 aydır haftada bir tıkanıyor ve garip bir şekilde kendi kendine tıkanıklık açılmış oluyor, bu durumdaki tuvalet tıkanıklığı için yapılabilecek bir şey var mı? 9 senelik bir apartman dairesinin giriş katında oturuyoruz. Bir çok yerde kimyasallarla ilgili olumsuz şeyler okudum, sanırım kimyasallar pimaş borulara zarar veriyormuş. Yani bu durumda ne yapacağım gerçekten bilmiyorum. Sözü fazla uzatmadan böyle bir durumda tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

  1. Merhabalar Buket Hanım, öncelikle bizlere tuvalet tıkanıklığı sorununuzda ilgili böyle bir soru sorduğunuz için teşekkür ederiz. Evinizdeki tuvaletin haftada bir tıkanıyor olması bizce logar tıkanıklığı, apartmanınızın ana hat giderinde bir tıkanıklık ortaya çıkmış gibi veya evinizdeki pimaşlarda biriken cisimler var olabilir, Metro Tesisat firmamız bu tarz problemlerde özel görüntülü robot cihazlar kullanmaktadır. Firmamıza iletişim numaralarımızdan ulaşarak bu konuda uzman tesisatçılarımızdan garantili hizmetler alabilirsiniz.

 2. Merhaba, kolay gelsin. Çalıştığımız yerdeki tuvaletimiz pasajın tek tuvaleti, galiba diğer mağaza çalışanları tuvalet giderine tuvalet kağıtları ve peçete tarzında şeyler atıyorlar, bundan dolayıda sürekli tıkanmış tuvalet ile karşılaşıyoruz. Sitenize biraz göz attım, garantili bir şekilde kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma çalışmalarınızın olduğunu gördüm, Pasajdaki tuvaletimizi hızlı bir şekilde açabilir misiniz?

  1. Merhabalar Seda Hanım, teşekkür ederiz. Tıkanmış tuvalet ile sürekli karşılaşıyorsanız tuvalet giderinde biriken cisimler ve sizinde bahsettiğiniz gibi tuvalet kağıtları, peçete tarzında şeyler olabilir. Bu şekildeki problemleri yok etmek için kameralı sistemlere sahip olan robotlar ile gerekli kontrolleri sağlıyoruz, problemin kaynağı olan her şeyi hızlı bir şekilde ortadan kaldırıyoruz. Sizi bu tuvalet tıkanıklığından kurtarmamız için bizi hemen arayabilirsiniz.

 3. İyi günler. Ben vermiş olduğunuz tuvalat açma hizmetinden dolayı memnuniyetimi bildirmek istiyorum. Evim giriş katta ve neredeyse 1 ay öncesine kadar üst üste haftada bir olmak üzere 2 kere tıkandı. Sizden önce 2 tesisatçı çağırmıştık. Tuvalet tıkanıklığı tekrarlamaya devam etmişti. Sonunda iyiki sizi çağırdık. Eksra bir çalışma yaparak pis su tesisatında yaptığınız yıkama için çok teşekkür ederim. Uzun süredir tuvalette tıkanıklık sorunu yaşamıyoruz. Başarılarınızın devamını dilerim.

  1. İyi günler Emine Hanım, memnun kaldığınıza sevindik. Müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmalarınızı en iyi şekilde yaptığımızı bildirmek isteriz. Çalışanlarımızı tesisat sorunlarının çözümü için özenle eğitiyoruz ve sürekli kendilerini geliştirmelerine katkıda bulunuyoruz. Dışarıdan tesisatçı alımı yaparken ise tecrübeli olmalarına ve referanslarına çok dikkat ediyoruz. Tüm bunlar siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için firmamızca dikkat ettiğimiz bir çok unsurdan sadece biri. Uzman tesisatçılarımız her türlü zorlukta pratik olarak çözüm üretebilmekte ve gerekli alternatiflerden o anki duruma en uygun olanını uygulayarak sorunu çözüme kavuşturmaktadırlar. Son olarak bu güzel yorumunuz için bizler teşekkür ederiz.

 4. Kolay gelsin, 3 haftadır tuvaletimiz tıkalı durumda. 2 ayrı usta geldi ve 2 defa tuvalet açma çalışması yapıldı. Bir kaç gün sonra tekrar tuvalet tıkandı. Sizede sormak istedim, şimdi sizide çağırırsak aynı şeyi yaşarmıyız? Açamadığınız tıkanıklık olmadığından bahsetmişsiniz ama emin olamadım.

  1. Teşekkür ederiz Bahri bey. Öncelikle tahmin ediyoruz ki gelen ustalar eski yöntemler kullanmışlardır. Firmamız tuvalet açarken özel robot cihazlar kullanmaktadır. Sonuç olarak tıkanıklıklar sağlıklı bir şekilde açılmaktadır ve gerekirse tesisat yıkama çalışması da yaparak tertemiz bir tesisata sahip olmanızı sağlıyoruz. Mutlaka bir çözüm yolu buluyoruz, bu konuda şüpheniz olmasın. Bizlere telefon numaralarımızdan ulaştığınızda hızlı bir şekilde servis yönlendirmesi yaparız.

 5. İş yerinde haftada bir tuvalet tıkanıyor. Bıktım her seferinde aynı tesisatçının geçici olarak açıp gitmesinden. Tuvalet tıkanıklığı açma işi yapan tesisatçıları internette ararken ulaştım size. Bir kaç firma daha vardı iyi olduğunu düşündüğüm. Birini öğlen aradım fiyat çok pahalı geldi. Bir kaç tanesindende fiyat teklifi istedim. Bizi sizi arayalım bölümüne numaramı bıraktım az önce. Saat biraz geç ama çalışıyorsanız arayabilirsiniz.

  1. Tuvalet tıkanıklığı açma ve bir çok alanda tesisat hizmetlerimiz 7/24 sağlanmaktadır. Ege bey ile anında görüşme sağlandı. Yarın için randevu kaydı açıldı. Sadece tuvalet açma işlemi yapılmayacaktır, aynı zamanda tuvaletin tekrar tıkanmaması için özel bir çalışma yapılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WhatsApp chat