Fayans Ustası

Fayans Döşeme ÇalışmasıEv ve iş yerlerinizde yaptırmak istediğiniz değişiklikler için işinde uzman fayans ustası arıyorsanız bu arayışta artık doğru yerdesiniz. Hızlı ve kaliteli hizmet anlayışımız ile ev ve is yerlerinizdeki yer döşemelerinden bir tanesi olan fayanslarınızı uzun ömürlü kullanılabilecek kadar iyi yapan ustalar firmamızın bünyesinde yer almaktadır. Alışveriş merkezleri, okul, iş yerleri ve hijyen bakımından büyük önem taşıyan hastanelerde fayans kullanımı her zaman yapılan en doğru tercih olmuştur. İster özel tasarım olsun ister klasik bir fayans düzeneği olsun kaliteli hizmet anlayışını benimseyen işinde uzman bir fayans ustası sayesinde bu konuda içiniz rahat olur. İşin yapılacak olduğu ortama ve bütçenize en ufak bir zarar verilmeden istediğiniz kaliteli hizmeti almak sizin en doğal hakkınız. Firmamız bünyesinde çalışan işin ehli olan fayans ustalarımız tecrübeleri ile sizlerin isteklerini yerine getirmektedirler. Fayans Döşeme Çalışmasıİstediğiniz model fayansın ebatları, kalitesi ne olursa olsun işçilik bakımından hiçbir sıkıntı çekmemek iyi bir fayans ustası ile gerçekleşen bir durumdur. Desenlerinin önemi olduğu kadar fayansın kalitesi de büyük önem taşımaktadır. İşini önemseyen fayans ustası ekibimiz sayesinde evinizi ve iş yerlerinizi güven içerisinde firmamıza emanet edebilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışını benimseyen işinin eğitimini almış olan firmamızın fayans ustaları sayesinde yepyeni bir görünüm ve kaliteli bir hizmet vermek firmamızın en büyük hedefidir.

Fayans Ustası Fayans Döşerken Nelere Dikkat Etmelidir?

Fayans ustası olan personellerimiz sizlerin sorularını cevaplamak ve sizlere daha güvenilir bir hizmet sunmak için gereken tüm unsurları sıralamaktadır. Fayans döşeme yaparken aşağıdaki durumlara dikkat edilmektedir;
  • Önceden var olan fayans ya da döşeme için dikkatli bir şekilde sökme işlemi gerçekleştirilir.
  • Döşeme yapılacak zeminin düz ve hatasız olması için ölçme ve düzenleme işlemleri titizlikle yapılır.
  • Düzeltilme işlemlerinden sonra ölçülen boyutlarda kesme işlemi gerçekleştirilir.
  • Yapıştırıcı ve çimento ile büyük bir özenle fayansları dizme işlemi yapılır.
  • Yapıştırma işlemlerinden sonra fayans kuvvetlendirme çalışmalarına geçilir.
Fayans Döşeme Çalışması SonrasıTüm bu işlemleri fayans ustası çalışanlarımız büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Sizlerde kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız firmamız ile irtibata geçip dilediğiniz zaman bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

2 yorum yapıldı “Fayans Ustası”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WhatsApp chat