Tuvalet Neden Tıkanır?

20 Haziran 2016

Hakan Ak:

Tuvalet Neden Tıkanır? Tıkanmaması için özellikle dikkat etmemiz gereken bir şey var mı? Tuvalet tıkandığında daha çok pompa kullanarak açmaya çalışıyoruz. Sizce yanlış bir uygulamamı yapıyoruz?

20 Haziran 2016

Metro Tesisat:

Merhaba, Tuvalet tıkanıklığı bir çok sebepten kaynaklanarak oluşabilmektedir. Kalitesiz tuvalet kağıtlarının kullanılması, yapılan alçı işleri sonrasında bu tarz malzemelerin tuvalete dökülmesi, yada herhangi bir cismin gidere kaçması gibi nedenlerle tıkanıklıklar oluşabilmektedir.

Tıkanan tuvaletin pompa yardımıyla açılabilmesi tabi ki mümkün olmaktadır fakat çoğu zaman maalesef bu işlemle, tıkanıklığa sebep veren madde dahada ileriye gidebilmektedir. Böyle bir durum sonucunda tuvalet tıkanıklığı daha zor bir hâl alabilmektedir.

Tıkanıklık problemlerinde en iyi çalışma yöntemi, kırmadan robotla tıkanıklık açma cihazı ile yapılan çalışma yöntemidir. Bu konuda tecrübeli tesisatçı çalışanlarımızla özel cihazlar yardımıyla tuvalet tıkanıklıklarını çözüme kavuşturmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WhatsApp chat