Banyo Tadilatı

banyo-tadilatiEv ve iş yerlerinizde yenilik yapmak ya da var olan banyo sorununu halletmek istiyorsanız öncelikle banyo tadilatı yapmayı tercih etmelisiniz. Eski banyoların tesisat sistemini yenilemek oldukça zahmetli bir iş olmaktadır. Özellikle de eski binalarda bu durum göz ardı edilemeyecek derecede zorluk taşımaktadır. Kullanım ömrünü dolduran banyolarda boru düzeneği zamanla yıpranarak görevini yerine getiremez bir durum alıyor. Tesisat sisteminde var olan borular zamanla sızıntı yaparak alt katta yer alan ev ve iş yerlerine zarar vermeye başlar. Bu durumla karşı karşıya kaldığınız zaman banyo tadilatı yaptırmak en iyi ve en kalıcı çözüm yöntemi olacaktır.

Banyo Tadilatı Nasıl Yapılır?

Ev ve iş yerlerinizde zarar gören banyolar için etkili çözüm olan banyo tadilatı nasıl yapılır kısaca açıklayalım;
  • Eski ve yıpranmış fayans, seramik gibi yapıların kırılması ve zeminin temizlenmesi
  • Kırılma evresinden sonra ortaya çıkan molozların atımı
  • Zemin temizlenmesinin ardından su tesisatı geçen yerlerin belirlenmesi
  • Eskiyen tesisat yerine yeni ve kaliteli malzemeler ile yeni ve kaliteli bir tesisat hattının kurulması
  • Tadilat sonrasında ince sıva çekilmesi
Bunlar gibi yapılmasını istediğiniz çalışmalara göre pek çok tadilat işlemi yapılmaktadır.

Banyo Tadilatı Sonrasında Firmamız Tarafından Hangi Hizmetler Verilmektedir?

Banyo tadilatı işlemlerinin sona ermesi ile hizmet sınırlandırılmıyor. Bunun ardından müşteri istediğine bağlı olarak duşakabin sistemleri ve müşteri memnuniyeti adına tüm istekler gerçekleştirilmektedir. Evinizin en önemli kısımlarından bir tanesi olan banyonuzu sıradan ve tecrübesiz kurum veya bireylere emanet etmek sizlere sonraki dönemde daha büyük sıkıntı verecektir. Ayrıca kaliteli hizmet almak sizlerin en doğal hakkınız. Sıradan tecrübesiz firmalar tarafından yapılan banyo tadilat çalışmaları hem vakit kaybına hem de maddi kayba neden olacaktır. Banyo tadilat işlemleri sizin ve komşularınız için büyük önem taşımaktadır. Yıpranmış olan banyo tesisatı komşularımızı da rahatsız edecek durumlara neden olacaktır. En iyi şekilde banyo tadilatı yaptırmak istiyorsanız, 7/24 çalışarak ara vermeden, hızlı ve kaliteli hizmetler sunan firmamız ve işinde uzman personellerimize yaptırmak için hemen arayıp size en uygun olan zaman aralığına randevu alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WhatsApp chat