Kanal Tıkanıklığı Açma


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u7160564/metrotesisat.com/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56
kanal-tikanikligi-acmaBirçok kişinin bazen acil olarak ihtiyaç duyduğu kanal tıkanıklığı açma hizmeti, işini en doğru biçimde yapan, alanında tecrübeli ve memnun müşteri referanslarına sahip kanal açma ustalarımız tarafından gerçekleştirilmelidir. Gerek çevresel etkiler nedeniyle yaşanan tıkanmalar gerekse miadını dolduran tesisat borularının yarattığı sıkıntılar kaliteli bir firmadan kanal açma hizmeti almanızı gerektirecektir. Her türde tıkanıklık, çevreye hiçbir şekilde zarar vermeden; fayanslar kırılmadan, beton delinmeden, evinize veya iş yerinize zarar verebilecek hiçbir faaliyet gerçekleştirilmeden açılır. İşlemlerde teknolojik gelişmeler takip edilerek robot cihazlar kullanılmakta ve %100 garantili, etkili kanal tıkanıklığı açma hizmeti sağlanmaktadır. Sektör lideri olan Metro Tesisat firmamız, verdiği tüm hizmetleri yazıya dökerek resmi bir sözleşme kapsamında müşterilerine sunmaktadır. Sözleşmeyle korunan haklarınız, garantili bir tesisat hizmetiyle birleşiyor. Her gün, 24 saat boyunca kesintisiz kanal tıkanıklığı giderme hizmeti vermekteyiz. Sıkıntıları bir kenara bırakın ve tüm giderlerinizi anında açmamız için bizi arayın. Aradığınız anda uzman ekibimiz hızlı bir şekilde size ulaşır ve özel ekipmanlarla birlikte hiçbir ek masrafa yol açmadan problemi giderir. Nerede olursanız olun, saat kaç olursa olsun tesisatınız Metro Tesisat ile artık güvenli ellerde.

Kanal Tıkanıklığı Açma Çalışmalarımızla Kanal Sorunlarını Çözüyoruz

Kanal tıkanıklığı açma sektöründe bir numara olmamızı sağlayan tecrübeli tesisatçılarımız sayesinde memnun müşteri profilimiz her geçen gün katlanarak artmaktadır. Yaşadığınız problem ne olursa olsun, ona uygun bir çözümümüz bulunmaktadır. Teknolojinin tecrübeyle birleştiği firmamızda, müşteri odaklı hizmetler vermekteyiz. Problem konusunda bize başvurduğunuz an, uzman ekibimiz olaya el koyarak çözüm için ne gerekiyorsa yapmaktadır. İlk aşamada görüntüleme ekipmanlarıyla problemin durumu tespit edilir. Tıkanıklığın cinsine uygun çözüm metodu belirlenir, müşteri atılacak adımlar konusunda bilgilendirilir. Tıkanıklık profesyonel bir biçimde açılır, bu şekilde memnun olan bir müşteri daha edinilmiş olunur. Sektörde pek çok soruna karşı çözüm üreten bir tesisat firması olarak çalışma alanlarımız hakkında bilgi verecek olursak şu şekilde sıralayabiliriz:
 • Evlerdeki lavabo, tuvalet, banyo ve balkon gideri tıkanıklıklarının açılması
 • Peteklerin ve alttan ısıtmalı sistemlerin temizlik ve bakımı
 • Çatılarda oluşan sızdırmaların onarımı
 • Havuzlarda oluşan sızıntı ve çatlakların onarımı
 • Şehir hatlarındaki su arıtma ve kanalizasyon sistemlerinin periyodik bakımı
 • Tüm su kaçağı tespiti çalışmalarının kırmadan yürütülerek onarımlarının yapılması
 • Tüm tıkanıklıkları kırmadan açarak onarımlarının gerçekleştirilmesi
Göreceğiniz üzere kanal tıkanıklığı açma, yürüttüğümüz faaliyetlerin oldukça küçük bir parçası.

Kanal Tıkanıklığı Açma ve Diğer Çözüme Ulaştırdığımız Sık Rastlanan Problemler

 • Çeşitli kanal tıkanıklıkları (banyo, mutfak, balkon, tuvalet, klozet, kanal giderleri ve daha fazlası)
 • Isıtma sistemlerinde gerçekleşen tıkanma problemleri (petekler, kalorifer boruları, kazan boruları ve diğer parçalar)
 • Çatı sundurmalarında meydana gelen sızdırmalar, oluk tıkanmaları (bitkisel ve hayvansal atıkların birikmesi nedenine bağlı veya diğer dış etkenlerden kaynaklanan tıkanmalar)
 • Havuz gibi izolasyon sıkıntısı nedeniyle sızdırma probleminin yaşandığı yerler (suyla direkt temas ettiğinden müdahalenin de ona göre yapılması gereken sıkıntılı alanlar)
 • Tuvalet gideriyle bağlantılı olan kanalizasyon hatlarında gerçekleşen tıkanıklıklar, periyodik bakım ihtiyaçları (tıkanıklık görüntüleme, tıkanıklık giderimi ve ihtiyaç varsa boru değişimi gibi ek hizmetler sağlanmaktadır)
 • Ek masrafa ve israfa yol açan su kaçakları (Boru miadı dolumu veya dış etkiler nedeniyle gerçekleşen su kaçaklarına ani müdahaleler yapılmaktadır)
Çalışma alanımız fazlaca geniş olduğundan bu noktada diğer firmalardan ayrılmaktayız. Firmaca uzmanlığımızı çeşitli alanlara yayarak profesyonel hizmet verme noktasında en üst seviyeyi hedeflemekteyiz. Eski tip tesisatçılar klasik yöntemleri kullanmaya devam ederken, bizse çizgimizin dışına taşıp daha büyük keşifler yapmak için yola çıkmış bulunmaktayız. Prensip olarak her şekilde Avrupa standartlarını benimsemiş bir çalışma mantığı yürütüyoruz. Sektörde sürekli kendimizi geliştirmek ve daha iyisi olmak için çalışmalar yürütmek temel ilkelerimizden. Firmamızın yapmış olduğu tüm çalışmalar, bu alanda tecrübeli ve çok fazla pratik yapmış olan uzman tesisatçılarımız tarafından yürütülmektedir. Bu sayede yapmış olduğumuz tıkanıklık açma çalışmalarının alt dalı olan kanal tıkanıklığı açma işlerinde bizlere gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. 

Petek Temizliği başlıklı bilgilendirmemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

4 yorum yapıldı “Kanal Tıkanıklığı Açma”

 1. Kanal tıkanıklığı açma hizmetiniz için teşekkür amaçlı yazıyorum. 01.06.2016 tarihinde tamda sözleşmiş olduğumuz zamanda gelip tıkanık sorununu, hemde kırmadan tertemiz bir şekilde çözdüğünüz için çok teşekkür ederim. Bundan sonra tüm çevremede gönül rahatlığıyla sizi tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz. Başarılarınızın devamın dilerim…

  1. Erkan bey merhabalar, bu güzel yorumunuz ve bizleri tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

 2. Kolay gelsin. Evimizin giderlerinin bağlandığı kanal hattında sorun var sanırım, apartmandaki dairelerin bir çoğunda genel bir tıkanıklık var çünkü. Bu konuda yapabileceğiniz bir şeyler var mı?

  1. Teşekkür ederiz Nalan Hanım. Giderlerin bağlandığı kanal noktasında bir tıkanıklık sorunu veya eğim ile ilgili bir sıkıntı olabilir. Bu bölgede bir görüntüleme yapıp kanal tıkanıklığı açma çalışması yapabiliriz. Bizleri aradığınızda hızlı bir şekilde yardımcı olabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WhatsApp chat