Kırmadan Su Kaçağı Tespiti


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u7160564/metrotesisat.com/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56
kirmadan-su-kacagi-tespitiKırmadan su kaçağı tespiti alanında uzun yıllardır hizmet veren kurumumuz deneyimli kadrosuyla yardımınıza hazır. Su kaçağı ile ilgili problemler hemen hemen herkesin başına mutlaka gelmiştir. Problemler zaman zaman tesisattaki daralmalardan, kimi zamanda boruların zaman içinde aşınması neticesiyle su kaçağı yaparak kendini göstermiştir. İstanbul, su kaçağı gibi durumlarla çok fazla karşılaşan büyük bir şehrimizdir. Bu yüzden insanlar tesisat işleriyle zaman zaman ilgilenmek durumunda kalabilmektedir. Bu gibi durumlarda malesef şunları yapın diye tavsiyelerde bulunamıyoruz, sunabileceğimiz tavsiyeler ancak geçici çözümlerden oluşabilir. Bunlarında sizlere hiçbir faydası olmayacaktır Çünkü su kaçağı problemi bekletilmeden kalıcı çözümler ile firmamızca uygulanan kırmadan su kaçağı bulma yöntemleriyle giderilebilmektedir.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Yöntemleri

  • Özel kameralı görüntüleme sistemleri ile kırmadan su kaçağı tespiti yapıyoruz
  • Tesisattaki nem durumunu hassas makineler kullanarak ölçüyoruz.
  • Akustik sisteme sahip olan cihazlar ile dinleme yaparak su kaçağı olan bölgeyi kırmadan tespit ediyoruz.
  • Kırmadan su kaçağı bulma işlemi için telli kablolu kamera yöntemi ile çalışma yapıyoruz.
Su kaçağı sorunları herkesin başına gelebilecek türden sorunlardır. Genellikle aşağıdaki gibi bir durumlar karşılaşırsanız su kaçağı olduğundan şüphelenebilirsiniz.

En Önemli Su Kaçağı Belirtisi

Eğer duvarlarınızın sıvalarında kabarma ya da duvarlarda daire şeklinde hafif kararma gözlemlemeye başladıysanız su kaçağı ile karşı karşıyasınız demektir. Bu durumda su tesisatınızda (giderinizde ya da temiz su borularında) bir çatlak vardır. Vakit kaybetmeden kırmadan su kaçağı tespiti için bizleri arayabilirsiniz. Tesisattaki su kaçağı sorunları yalnızca evlerde değil; kuaförlerde, restoranlarda, atölyelerde, kahvehanelerde de sıklıkla yaşanabilmektedir.

Su Kaçağı İçin Acil Müdahale

Su kaçağı durumunda erken müdahale önemlidir çünkü suyun duvarı aşındırma gibi bir özelliği mevcuttur. Yapıların daha fazla zarar görmemesi için iyi bir tesisat firması ile iletişime geçilmelidir. Acil müdahale ile su kaçağının tespit edilmesi ve hemen sonrasında zaman kaybetmeden onarımının yapılması çok önemlidir. Tüm çalışmalarımız hızlı ve tecrübeli ekiplerimiz tarafından en iyi şekilde yapılmaktadır. Kırmadan su kaçağı tespiti alanında çalışmalarını müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdüren Metro Tesisat firmamız her zaman hizmetinizdedir. 

Tesisat Yıkama başlıklı bilgilendirmemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WhatsApp chat