Lavabo Açma

lavabo-acmaLavabo açma işlemleri ev sahiplerinin bir çok nedenden dolayı başvurduğu durumlardan biridir. Bu problemi halletmenin yolları ise kendi imkânlarınızla halletmek değil, profesyonel bir ekipten yardım almaktır. Kendi başınıza çözmeye çalıştığınızda ise daha büyük sorunlara neden olabilirsiniz.

Lavabo Açma İşlemlerine İhtiyaç Duyulan Durumlar

Tıkanıklık birçok nedenden oluşabildiği için lavabo açma işlemlerinin de birçok yöntemi bulunmaktadır. Öncelikle lavabo tıkanıklığına neden olan faktörleri maddeler hâlinde açıklığı kavuşturalım.
  • Lavabo giderlerine atılan yemek artıkları, sebze ve meyve kabukları
  • Alt taraftaki lavabo tesisatının gidere yanlış bağlanması
  • Lavaboya dökülen artık yağların oluşturduğu katılaşma
  • Lavaboya temizlik amacıyla, çözeltisi olmayan kimyasal maddelerin dökülmesi.
Tıkalı lavabo açma işlemleri gibi tuvalet tıkanıklıkları sonucunda tuvalet açma çalışmalarına da bazı durumlarda ihtiyaç duyulmaktadır. Bu tür problemler ya sizden yada tesisattan kaynaklıdır. Saçlarınızı tararken düşen saç tellerinin birikmesi, alt taraftaki banyo lavabo tesisatının gidere yanlış bağlanması, temizlik yaptıktan sonra artık suyun gidere dökülmesiyle suda bulunan maddelerde tıkanıklığa sebep olabilir. Aslında bilmeden ve zararı olmaz düşüncesiyle hareket etmek tıkanıklığa sebep olur. Tesisat hizmeti sağlarken sizlere bu konuda profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Öncelikle lavabo tıkanıklığınızın kaynağını araştırıyor ve sebebini buluyoruz. Tıkanıklık eğer tesisat ile alakalı ise daha geniş çaplı bir kontrol gerçekleştirmekteyiz. Problem beklenenin aksine daha büyük olabilir, bu durumlarda ise ekibimizin kullandığı lavabo açma için kullanılan robotlara başvurulur. Eğer hiçbir şey yapmadan hemen bizimle irtibata geçerseniz deneyimli ekibimiz sizlere bu konuda daha net bilgiler verecektir.

Lavabo Açma Hizmetinde Doğacak Harcamalar

Bu tür problemlerde insanlar ekonomisini fazla zorlamak istemeseler de bazen beklenenden de fazla maliyet meydana gelebilir. Eğer sorun çok büyümüşse ve fayans ya da taş kırılması gerekiyorsa bunun bedeli daha büyük olacaktır. Paylaşımımızın başında da sizlere kendi başınıza problemi hâlletmemeniz gerektiğini söylemiştik. Eğer bu konuda tecrübeli değilseniz ve kendi başınıza sorunu gidermeye çalışırsanız hem maddi hem de manevi zararlara yol açabilirsiniz. Profesyonel ekiplerimizin başvurduğu robotla lavabo tıkanıklığı açma işlemi daha az zahmetli ve de daha az hasarlıdır. Bu yöntemler sayesinde eski yöntemler kullanılmadan, fayans ve taşların kırılmasına gerek kalmadan lavabo açma işlemi robot cihazlar aracılığıyla kırmadan gerçekleşmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WhatsApp chat