Pimaş Tıkanıklığı Açma


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u7160564/metrotesisat.com/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56
pimas-tikanikligi-acmaPimaş tıkanıklığı açma hizmetleri bugün artık son derece modern bir şekilde bizler gibi büyük firmalar tarafından verilmektedir. Eskiden tüm banyonun ya da tuvaletin kırılıp dökülmesine neden olan işler artık herhangi bir yere zarar vermeden çözümlenebilmektedir. Burada önemli olan işinin ehli profesyonel ekiplerle çalışmaktır. Bu ekiplerin modern teknolojileri kullanıyor olması da gerekmektedir. Akıllı görüntüleme sistemleri ve robot cihazlar bugün artık bu tür işlerin aranan aletleridir. Eskiden saatler süren bu işlemler modern cihazlar sayesinde daha kısa sürelerde yapılmaya başlanmıştır. Pimaş tıkanıklığı açma konusunda firmamız modern teknolojinin imkânlarından yararlanarak kırmadan işlem yapmaktadır.

Pimaş Tıkanıklığı Açma Çalışması Nasıl Yapılır?

Pimaş tıkanıklığı açma çalışması bugün firmamız tarafından yapılmakta olan ve müşterilerimiz tarafından memnun kalınan çalışmalarımız arasındadır. Bu işlemde en kritik nokta pimaş tıkanıklığı olan yerin tespitidir. Her şey bu yerin doğru tespit edilmesine bağlıdır. Geleneksel yöntemlerle bulunması son derece zor olan pimaş tıkanıklığı, modern teknolojiler ile bulunması mümkün olan bir tıkanıklıktır. Akıllı görüntüleme cihazları özellikle burada kritik rol oynamaktadır. Kameralar yardımı ile pimaş tıkanıklığının yer tespiti yapılmaktadır.  Yer tespiti yapıldıktan sonra diğer bir konu olan tıkanıklığa neden olan cismin türünün belirlenmesi de yine deneyime ihtiyaç duyulan bir konudur.

Pimaş Tıkanıklığı Açma Aşamaları;

  • Pimaş tıkanıklığı probleminin olduğu yerin belirlenmesi
  • Tesisattaki pimaş tıkanıklığına neden olan cismin tespit edilmesi
  • Pimaş kanalında tıkanıklığa neden olan cismin parçalanması
  • Tıkanan pimaşın gerektiğinde tamamen temizlenmesi
  • Pimaşlardaki pis su yolunda akışkanlığın olup olmadığının kontrol edilmesi

Profesyonel Olmayan Tesisatçılara Dikkat Edin!

Pimaş tıkanıklığı açma hizmeti uzman tesisatçılarımız tarafından verildiği takdirde kısa sürede sonuçlanabilecek bir iştir. Ancak deneyimli olmayan kişilerin kesinlikle yapabileceği bir iş değildir. Bu iş hem deneyim hem de ekipman istemektedir. Akıllı görüntüleme sistemleri ve robot cihazlar olmadan sorunu gidermek mümkün değildir. Eskiden kalma yöntemlerle pimaştaki tıkanıklığı açmak sizlere gereksiz masraflar çıkarır. Profesyonel olmayan tesisatçılar, pimaş tıkanıklığının olduğu bölgeye ulaşılırken banyo, mutfak ve tuvaletlerdeki pimaşlara büyük hasarlar verirler ve kırarlar. Pimaşlardaki tıkanıklığı açmak tecrübe ve özen gerektiren çok önemli bir tesisat çalışmasıdır. İşinde uzman olmayan tesisatçıların tıkanıklık açmak için yaptığı yanlış çalışmalar sonucunda her yere su basmasına neden olmaları çok fazla görülen bir durumdur.
Pimaş Tıkanıklığı Açma İşlemi Geciktirilmemelidir!
Son derece önemli olan bu sorunun çözümü geciktirildiğinde ciddi sağlık sorunları ile karşılaşılabilir. Örneğin tuvaletteki tıkanıklıkların zamanında açılmaması durumunda zamanla tuvaletten pis sular taşmaya başlayacaktır. Bu pis suyun içerisindeki mikroplar ortaya çıkarak çeşitli hastalıklara neden olabilmektedir. Bu tür problemlerin önüne geçebilmek için pimaş tıkanıklıklarının hızlı bir şekilde üstesinden gelmek gerekmektedir. Garantili pimaş açma hizmetlerimizle değerli müşterilerimize 7/24 yardım için hazırız. 

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti başlıklı bilgilendirmemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

2 yorum yapıldı “Pimaş Tıkanıklığı Açma”

  1. Öncelikle metro tesisata yaptıkları öz verili çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederim. Mutfak gideri sürekli tıkanıyordu, daha önce bir kaç kez lavabo açıcı kulandım tıkanıklık açıldı. En son yağmur yağdığında mutfağa girdiğimde her yer pis su içinde kalmıştı. Bizim mahallede bulunan tesisat ustasını çağırdım. Benim buna yapacağım pek bir şey yok dedi ve bana metro tesisatı tavsiye etti. Aradıktan 30 dakika sonra servis geldi ve robot cihazla tıkanıklığı açtılar. Kamera ile baktılar, bende ekranda gördüm pimaşın içinde hortum parçası vardı. Bir tane seramik kırarak hortumu pimaşın içinden çıkardılar. Kırdıkları seramiği yenileyerek yerine koydular. Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

    1. Aslı Hanım firmamızı tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz. Evet bazı mahallelerde çalışan tesisat ustaları bizleri tavsiye etmekteler. Her türlü pimaş tıkanıklığında etkili çözümler üretmekteyiz. Bu güzel yorumunuz için ayrıca teşekkür ederiz. İyi günler dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WhatsApp chat