Su Kaçağı Bulma


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u7160564/metrotesisat.com/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56
su-kacagi-bulmaFirmamız su kaçağı bulma alanında günümüz şartlarındaki teknolojiyi kullanarak çalışmalarını sürdürmektedir. Kameralı cihaz sistemlerimiz ve ekipmanlarımız sayesinde su kaçağının olduğu yer kesin olarak belirlenir ve uygun olan yöntem sadece o bölge üzerine garantili olarak uygulanır. Su kaçağı bulunduktan sonra gerekli onarım çalışması yapılır ve tesisat üzerinde kontroller tamamlandıktan sonra çalışma garantili olarak sonlandırılmış olur. Su kaçağı sorununu ya kendiniz fark etmiş olabilirsiniz ya da komşunuzun uyarısıyla haberiniz olmuş olabilir. Böyle bir durumda eski yöntemleri kullanan su tesisatçılarını değil, teknolojiyle iç içe bulunan, bu alanda kendini geliştirmiş olan firmamız gibi uzman bir tesisatçıyla anlaşıp evinizde, iş yerinizde veya herhangi bir yerde su kaçağı bulma çalışmasını yaptırabilirsiniz.

Su Kaçağı Bulma Çalışmaları Nelerden Dolayı Yapılabilir? Su Tesisat Boruları Neden Patlar?

Borularda su kaçağı varsa su kaçağı bulma yöntemlerini kullanarak çok hızlı bir şekilde kaçağın olduğu yeri bulabiliriz. Bu gibi tesisat kaçakları boruların patlaması sonucunda oluşmuş olabilir. Peki borular nasıl patlar? Bu sorunun cevabını aşağıdaki maddelerde bulabilirsiniz.
  • Kullanılan demir boruların yaklaşık olarak ömürleri kalitelerine göre 20 – 30 yıl kadar olmaktadır. Eski binalarda kullanılmış olan demir borular bir zaman sonra kullanım süresini tamamladığı için çürümeye başlar. Çürükler meydana geldikçe de borularda kaçaklar oluşur.
  • Plastik boruların ise hem kırılma ihtimali vardır, hem de patlama ihtimali vardır. Bunların sebepleri de boruya verilmiş olan fazla su basıncı ya da boruların döşemesini yapmış olan ustanın, boruları maalesef ki yanlış döşemiş olma ihtimalidir.

Su Kaçağı Bulma Hizmetleri

Evinize, iş yerinize zarar vermeden, kırıp dökmeden, yaşamakta olduğunuz yapıları inşaat alanına çevirmeden kısa süreli bir çalışma ile müşteri memnuniyetini sağlayarak kırmadan su kaçağı bulma işlemlerini çözüme kavuşturmuş oluyoruz. Ayrıca bu kısa ve etkili tamir işleminden sonra sizi memnun etmiş olmak ve güveninizi boşa çıkarmamış olmanın gururuyla çalışmalarımıza daha çok motive oluyoruz. Kameralı ve akustik dinleme özellikli cihazlarımız ve kullanılmaları konusunda üstün bilgiye sahip olan uzman tesisatçılarımız sayesinde noktasal olarak su kaçağı bulma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. 

Su Tesisatı başlıklı bilgilendirmemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WhatsApp chat