Su Kaçağı

su-kacagiEvimize tesisatçı çağırmamızın en önemli sebebi evde su kaçağı olmasıdır. Duvardaki sararmalar, kabaran fayanslar, belirli bölgelerdeki küflenmeler bize bir sorun olduğunu göstermektedir. Yapmamız gereken biran önce telefonla su kaçağı tespiti bir tesisatçıya haber vermek ve beklemektir. Su kaçağı bulma yöntemleri günümüzde çok daha teknolojik ve pratiktir. Eskisi gibi kaçağın olabileceği yeri tüm tesisatı elden geçirerek bulmaya gerek kalmadı. Artık tesisatçılarımızın kullanmış olduğu teknolojik cihazlarla tesisat sistemi taranmakta ve kaçağın bulunduğu yer tespit edilmektedir. O bölgede gerçekleştirilen hızlı bir çalışma sonucunda su kaçağı giderilmektedir. Ardından başta kullanılan cihazlarla tekrar kaçak kontrol edildikten sonra işleminiz bitmektedir. Çok kısa sürede az bir maliyetle yaptığımız işlemler sayesinde kaçaktan kurtulmuş olursunuz. Kimsenin yaşamak istemediği bir durum hâline gelen su kaçağı sorunu kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Genellikle kalitesiz malzeme kullanılması sonucu meydana gelen su kaçaklarının başka sebepleri de bulunmaktadır. Çoğu zaman sıcak su sebebiyle sızıntı meydana gelmektedir. Ayrıca eskiden kullanılan demir borular patlayabilmekte ve basınca dayanamamaktaydı. Ama artık malzemeler yenilenmekte daha kaliteli daha uzun ömürlü olanları kullanılmaktadır. Yine de bu başımıza böyle bir olayın gelmeyeceği anlamına gelmemektedir. Bir sorun sezdiğinizde endişelenmeden yetkilerle iletişime geçip sorununuzu gidermelisiniz.

Su Kaçağı Şüphesine Neden Olan Etmenler

 • Duvarda oluşan küflenmeler
 • Beklenenden fazla gelen su faturası
 • Parkelerin kabarması
 • Sürekli olarak dönen su saati
 • Koku ( rutubet )

Su Kaçağı Bulma Fiyatları

Su kaçağı bulma fiyatları konusunda müşterilerimiz için en ekonomik fiyatları sunan tesisat firmamız, tesisatlardaki tüm su kaçağı işlemlerini hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Hızlı ve kaliteli tesisat çözümleri ile İstanbul’da sıklıkla tercih edilen tesisat firmamız, su kaçağı tespit fiyatları konusunda yapılan kaliteli işlere göre en iyi fiyat garantisi ile tesisat çalışmaları yapmaktadır. Su kaçağı bulma fiyatları ile ilgili ayrıntılı olarak bilgi almak istiyorsanız metro tesisat firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti ve Onarımını Yapan Firmamızın Sunduğu Hizmet Süreci

Su kaçağı ile karşı karşıya kaldığınızda yapmanız gereken tesisat firmamızı arayarak sorunu anlatmaktır. Daha sonra uzman personellerimiz son teknolojik cihazları kullanan ekiplerimizi adresinize yönlendirirler. Termal kamera yöntemi veya bunun gibi yöntemlerle kaçağın bulunduğu yeri tespit ederler. Kaçak bulunduktan sonra sadece o bölge kırılarak onarıma başlanır. Hem gereksiz kırılmalar önlenir hem de meydana çıkan atık miktarı azalır. Eviniz kirlenmeden kısa süreli bir çalışmadan sonra problem giderilmiş olur. Siz bu durumdan ne kadar memnun kalırsanız yetkili firmamız tesisat çalışmalarında müşteri memnuniyetine o oranda dikkat eder. Firmamız bünyesinde çalışan tesisatçılarımız, gelişen teknolojinin sağladığı imkânlardan yararlanarak kendilerini geliştirmeye devam etmektedirler. Günümüzde firmamızın yaptığı çalışmalarla su kaçağı artık büyük bir sorun değil hızlı bir şekilde halledilebilir bir durum haline gelmiştir.

4 yorum yapıldı “Su Kaçağı”

 1. Merhaba, öncelikle iyi çalışmalar dilerim. Su kaçağı konusunda sorun yaşıyorduk. İnternetten iyi bir su kaçağı firması arayışına girmiştim. Araştırma yaparken sitenizi buldum. Sitenizi ve yaptığınız açıklamaları çok beğenmiştim. Lafı çok uzatmıyım. Sizden bu konuda aldığım hizmetten memnun kaldığımı belirtmek isterim. Özellikle Ramazan beye çok teşekkür ederim. Su kaçağını hızlı bir şekilde buldu ve bizi mağdur etmeden onarımınıda yaptı. Size faydası olacaksa referansınız olmak isterim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

  1. Erdem Bey merhabalar, bu güzel yorumunuz için Ramazan Bey ve Metro Tesisat adına çok teşekkür ederiz. Sitemizi, yapmış olduğumuz açıklamaları ve vermiş olduğumuz su kaçağı bulma ve onarımı hizmetini beğendiğinize çok sevindik. Referansımız olmanız bizi çok memnun eder. Tekrar teşekkür eder, iyi günler dileriz.

 2. Su kaçağını bulamadığınızda nasıl oluyor? Bulamadığınızda servis ücreti alıyor musunuz? Bir kaç tesisat firması ile görüştüm, hepsi servis ücreti talep ediyor.

  1. Sebahat hanım merhaba, su kaçağının bulunamaması gibi bir ihtimal neredeyse yok. Fakat içiniz bu konuda rahat olsun. Müşterilerimizin tesisat problemini çözmeden kesinlikle ücret talep etmiyoruz. Hizmetlerimiz için bizleri gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WhatsApp chat