Su Kaçak Tespiti

su-kacak-tespitiGünümüz şartlarında su kaçak tespiti artık çok kolay bir hâle geldi. Teknoloji sayesinde duvar kırılmalarına, tesisatların baştan sona yeniden yapılmasına neden veren durumlar oldukça azaldı. Hem çok fazla maliyete sahip olan bu işlemlerden hem de evinizde oluşan kırık dökük fayans parçalarından, tesisat parçalarına kadar tüm sıkıntılara artık son nokta konuldu. Gelişen teknolojiyle beraber su kaçak tespiti firmamız tarafından cihazlarla yapılmaktadır. Kaçak noktası cihazla tespit edildikten sonra sadece o bölge kırılıp tesisattaki sorun giderilir. İşlem tamamlandıktan sonra cihazlarla tekrar kontrol gerçekleştirilir. Kullandığımız bu gibi yöntemler sayesinde müşteri memnuniyeti artmakta ve çalışan ekibimiz içinde uzun süren gereksiz işlemler yerine kısa ve etkili bir çalışma meydana gelmektedir.

Su Kaçağı Sonucu Oluşan Durumlar ve Su Kaçak Tespiti Çalışmasının Önemi

Eğer bir su kaçağı ile karşılaştıysanız biran önce su kaçak tespiti yaptırarak ortaya çıkan bu kaçağa son vermelisiniz. Su kaçağı meydana geldikten sonra evimizde bazı noktaların eskisi gibi olmadığını fark ederiz. Bu noktalar karşılaşmak istemediğimiz durumlarda ortaya çıkar. Bir an önce bu rahatsız edici durumlardan kurtulmak çok önemlidir. O durumlardan bazıları aşağıda belirtildiği gibidir.
  • Kabarmış parkeler
  • Rutubet
  • Artan su faturaları
  • Rahatsız olmuş komşularımız
  • Sızıntıdan dolayı kullanamadığımız su tesisatı sistemimiz sonucunda ortaya çıkan sorunlar
Her evin ve iş yerinin önemli parçalarından biri olan su tesisat sistemi için su kaçağı tespiti de önemli bir çalışma olarak karşımıza çıkmaktadır.

Demir Tesisat Borularında Su Kaçak Tespiti Yapılıyor mu?

Demir tesisat borularında ortaya çıkan su kaçaklarının yer tespiti cihazlar kullanılarak yapılabilmektedir. Kaçağın oluştuğu yeri tespit edebilmek için suyun çıkarmış olduğu sesleri dikkatlice ararız. Kaçak tespiti yapan cihazlarımızda sesleri takip etme fonksiyonu olduğundan su tesisatı borularının hepsinde kaçak tespiti çalışması yapabiliyoruz.

Su Kaçak Tespiti Yaparken Artık Kırmak Dökmek YOK!

Su kaçak sorununuz var ve ne yapmanız gerektiği konusunda hiç bir fikriniz yok. Çaresiz durumda mısınız? İçiniz rahat olsun. Metro Tesisat firmamızı günün hangi saati olursa olsun hiç beklemeden arayın ve kırma dökme olmadan su kaçak tespiti ile oluşan sorunu, bu alanda profesyonel olan ekibimiz sayesinde en hızlı ve en kaliteli şekilde ortadan kaldıralım. Bizleri arayıp problemi anlattığınızda servisimiz hemen yola çıkar ve adresinize gelir, gereken tüm incelemeler ve tespit işlemleri yapılır yapılmaz, soruna odaklı yapılan tüm çalışmalar ve onarımlar itina ile en kısa zamanda yapılarak sorun çözüme kavuşturulur.
Firmamızın Su Kaçak Tespiti Konusunda Müşterilere Sunduğu Hizmetler
Firmamız su kaçak tespiti alanında kendini dahada geliştirme yolunda ilerleyen, son teknoloji cihazlar ve bu cihazları kullanan uzman ekibiyle birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. Teknoloji sayesinde gelişen koşullar nedeniyle hem çalışma alanında gereksiz kirliliğin oluşmasını engellenir hem de daha az maliyetle önemli işler halledilerek müşteri memnuniyeti sağlanmış olur. Müşterileri memnuniyetinin firmamız için çok büyük bir öneme sahip olması nedeniyle bu yönde çalışmalarda bulunmaktayız. İşimizde ne kadar iyi olduğumuzu müşterilerimizin memnuniyeti belirler. Bizde müşterilerimizin arz ve talebine bağlı olarak çalışmalarımızı geliştirme yoluna giderek müşterilerimizin memnuniyetini artırmaya çalışmaktayız. Firma olarak su kaçak tespiti alanında eski yöntemleri hayatınızdan çıkarıp gelişen teknolojiyle birlikte en iyi firma olma yolunda ilerlemekteyiz. 

Sıhhi Tesisat başlıklı bilgilendirmemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

2 yorum yapıldı “Su Kaçak Tespiti”

  1. Su kaçak tespiti için çağırdığımız 4. firma oldunuz ve nihayet sorun sayenizde giderildi. Duvarda başlayan kaçak o noktanın çok uzağında olduğundan bulunması zor olmuştu. Nihayet internette son çare sizi buldukta hallettik. Çalışanlarınıza çok teşekkür ediyorum. Bu tarz bir sorunla karşılaşanlar için iyi bir firma olan bu tesisat firmasını tavsiye ediyorum. İyi günler.

    1. Ayça hanım zahmet edip yorum yaptığınız ve tavsiyede bulunduğunuz için teşekkür ederiz. Sizin gibi referanslarımız bizleri mutlu ediyor. İyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonHemen Ara | Metro Tesisat
WhatsApp chat