Su Sızıntısı Tespiti


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u7160564/metrotesisat.com/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56
su-sizintisi-tespitiÇeşitli şekillerde karşımıza çıkan bir durum olan sızıntılarda mutlaka profesyonel olarak su sızıntısı tespiti yaptırmak gerekir. Bir çok nedenden dolayı su sızıntısı ile karşılaşmak mümkün olabilmektedir. Mesela lavabonun içine sert bir şey girse bile boru sisteminde zedelenmeye yol açabilir ve sonucunda sızıntılar baş gösterebilir. Bunun çeşitli sonuçları olabilir ve ayrıca profesyonel bir yardım almak kaçınılmaz olacaktır. İşte böyle bir durumda firmamız uzman ekibiyle her daim yanınızda olmaktadır.

Su Sızıntısı Tespiti Yaptırmanın Önemi

Her geçen gün tesisat alt yapı malzemelerinin yıpranması ve zamanla eskimesi maalesef kaçınılmaz olmaktadır. Bu durumdan dolayı su sızıntısı problemi şuan var olamamış olsa da, ileride ortaya çıkabilmektedir. Belli aralıklarla kameralı tespit yaptırmanız ileride oluşabilecek sorunların önüne geçecektir. İşte kırmadan kameralı su sızıntısı bulma işlemleri bu yüzden önemlidir. Bu şekilde bir yol izlemek gelecekte de siz değerli müşterilerimizin en az zararla bu tür işlerden kurtulması açısından büyük önem taşımaktadır. Su sızıntısını anlayabilmek için bazı metotlar vardır. Bunları aşağıdaki gibi kısaca açıklayabiliriz.

Su Sızıntısı Tespiti Hangi Durumlarda Yapılır?

Su sızıntısı tespiti için yukarıda bahsettiğimiz şekilde belli dönemlerde kontroller yaptırmadıysanız muhtemelen aşağıdaki durumlardan en az biriyle karşılaştınız veya ileride karşılaşacaksınız. Su sızıntısının olduğunu aşağıdaki sorunların ortaya çıkmasıyla anlaşılabilir.

Su Sızıntısı Nasıl Anlaşılır?

  • Su faturanın her zamankinden daha fazla gelmiş olması
  • Parke ve bu tarz malzemelerin şişmesi
  • Kombi su barının düşük değerleri göstermeye başlaması
  • Duvarlarda nemlenme veya ıslaklık olmaya başlaması
Yukarıdaki durumların olup olmadığına dikkat ederek su sızıntısının başladığını çok kolay bir şekilde anlayabilirsiniz. Uzman tesisatçı kadromuz son derece teknolojik aletler yardımı ile her zaman yanınızda olmaktadır. Bizimle sızıntı sorununun başladığı an 7/24 irtibata geçebilirsiniz. Uzman ekibimizin su sızıntılarının tespiti için kullanmış olduğu cihazlar ile bu gibi sorunların nasıl kısa bir sürede halledebildiğini göreceksiniz. Gerektiğinde tüm tesisatınızın değişimini ya da bakımını yapan veya nokta atışı yaparak su sızıntısı tespiti işlemlerini son derece kısa bir sürede yapan ekibimiz bu tür durumlarda sizler için her zaman hizmete hazır durumdadır. 

Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır? Lavabo Açma Yöntemleri başlıklı bilgilendirmemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WhatsApp chat