Su Tesisat Kaçağı

su-tesisat-kacagiSu tesisat kaçağı konusunda Metro Tesisat firmamız uzman kadrosu ile hizmetlerini sürdürmektedir. Su tesisat kaçağı ister temiz su borularında olsun ister atık su borularından kaynaklansın sorunun büyüklüğünü ve önemini değiştirmez. Ortaya çıkma durumuna bakıldığında su tesisat kaçağı hemen kendini göstermez ve genellikle gözle görülmesi zaman alır. Çoğunlukla artan faturalar su tesisat kaçağının ilk habercisidir ama hemen aklımıza getirmeyiz ya da ihtimal vermeyiz. Evde görünen kabarmalar, nemlenmeler ve sonrasında oluşan kokular, bu sorunun büyümesiyle ortaya çıkan diğer belirtilerdir. Su tesisat kaçağı sorunlarını çözmek için birçok yöntem ve metot vardır. Ama bir çoğumuz ilk olarak evimize veya işyerimize en yakın olan ve çoğunlukla geleneksel yöntemlerle çalışan su tesisatçısına başvurmaktadır. Onlar su tesisat kaçağını çözemez demiyoruz, elbette ki çözebilirler fakat onların kullanmış olduğu eski demode yöntemler fayanslarımızın, duvarlarımızın hatta ve hatta zeminin kırılıp dökülerek evimizin veya iş yerimizin adeta bir şantiyeye dönüşmesini göz göre göre izlememize neden olur. Tabi bu durumda cebimizden daha çok para çıkmasına neden olduğu gibi bu uzun süren uğraşlar sinirlerimizin de daha çok gerilmesine neden olur.

Kırmadan Su Tesisat Kaçağı Bulma

Firmamız kırmadan su tesisat kaçağı bulma hizmetlerini verirken üstün teknoloji sistemlerinden faydalanmaktadır. Günümüz şartlarında modern cihazlar kullanan firmamız tarafından kırmadan dökmeden su tesisatı kaçağını bulma çalışmaları aşağıda belirttiğimiz materyaller kullanılarak en etkin şekilde ve kısa sürede yapılmaktadır.
  • Akustik dinleme ve detektörlü cihazlar ile kaçak bulma
  • Termal görüntülü kamera sistemli cihazlar ile kaçak bulma
Tüm bu ekipmanlarla tesisat kaçağı olan bölge tespit edilir ve tadilat işlemi gerçekleştirilerek sorun çözümlenir. Su tesisatı kaçağı böylece profesyonel firmamızın ellerinde kırılıp dökülmeden halledilmiş olur. Firmamızın tüm amacı da bu işlemi en iyi şekilde halletmektir. Her türlü su tesisatı sorunlarınızda yanınızda olmak ve güler yüzlü tecrübeli ekibimizle sorunlarınıza çözüm oluşturmak için buradayız. Su tesisat kaçağı sorunlarınızda uzman kadromuz ve özel ekipmanlarımızla hızlı ve kaliteli tesisat çalışmaları sürdüren firmamız 7/24 hizmet veren çağrı merkezi desteğiyle telefonlarınızı bekliyor. 

İstanbul Su Tesisatçısı başlıklı bilgilendirmemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonHemen Ara | Metro Tesisat
WhatsApp chat