Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u7160564/metrotesisat.com/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56
tuvalet-tikanikligi-nasil-acilirTuvalet tıkanıklığı nasıl açılır sorusu tuvalet tıkanması ile karşılaşanlar tarafından firmamıza sıklıkla sorulan bir sorudur. Tuvalet giderine bilerek yada bilmeyerek atılan bebek bezi, tuvalet kâğıdı, temizlik bezi  ya da temizlik süngeri gibi maddeler zamanla tuvalet pimaşlarında tıkanıklığa neden olmaktadır. Bu gibi durumlarda tuvalet tıkanıklıklığı nasıl açılır diye düşünüyorsanız profesyonel tesisat firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Kırmadan Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma hizmetinin bu konuda deneyimli, işinin ehli bir firmadan alınması gerekmektedir. Aksi takdirde tuvaletinizin zarar görme ihtimali bulunmaktadır. Bu hizmeti aldığınız kişiler eğer size tuvaletinizin kırılması gerektiğini söylerlerse, o kişilerden hizmet almamanızı tavsiye ederiz. Bugün artık tuvaletleri kırıp dökmeden tıkanıklık açma hizmetini verebilen bizler gibi firmalar bulunmaktadır. Firmamız bu konuda size istemiş olduğunuz hizmeti sunarak sorununuzu kısa sürede halletmektedir. Son derece teknolojik yöntemlerle bu işi yapmakta olan firmamız bu konuda uzmanlaşmış tesisatçılardan oluşmaktadır. Kırmadan tuvalet açma işlemi için öncelikle tıkanıklığın nerede olduğunu tespit etmek ve  ayrıca tıkanıklığa neden olan cismi bulmak gerekmektedir. Tıkanıklığın nerede olduğunu bulmak için firmamız robot cihazlardan faydalanmaktadır. Bu cihazlar tıkanmış tuvalet kanalı içinde tıkanıklığın yerini bularak uçlarındaki helezon yaylar sayesinde tıkanıklığa neden olan cismi kırmakta ve tıkanıklığın açılmasını sağlamaktadır. Bu şekilde tuvaletin herhangi bir yerini kırmaya gerek kalmadan tıkanıklık çözümlenmektedir.

Robot Cihazlarla Tuvalet Nasıl Açılır?

  • Robot cihazla tuvalet gideri içerisindeki tıkanıklığın yeri tespit edilir.
  • Tuvalet giderinde tıkanıklığa neden olan cisim belirlenir.
  • Tıkanıklığa neden olan cisim bu iş için kullanılan yaylar sayesinde parçalanır.
  • Temizlenen tuvalet giderinde su akışı olup olmadığı kontrol edilir.
Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi geciktirilirse zamanla tuvalette biriken pis su koku yapmaya başlar. Son derece sağlıksız olan ve bir çok mikrop barındıran bu su insan sağlığını tehdit eder. Bu tür sularda tifo, sarılık ve dizanteri gibi çok riskli hastalıklara neden olabilecek mikroplar barınmaktadır. Bu tür bir hastalıkla karşı karşıya kalma riskine girmemek için bu işin son derece ciddiye alınması ve tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerinde mutlaka bizler gibi kaliteli tesisat firmaları tarafından sorunun derhal çözülmesi gerekmektedir. Tuvalet tıkanıklığı ile karşılaşanlar ve profesyonel yöntemler kullanılarak kırmadan tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır merak edenler 7/24 tesisat firmamıza ulaşabilirler. 

Su Vanası Nasıl Açılır? Ne Tarafa Açılır? başlıklı bilgilendirmemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

2 yorum yapıldı “Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?”

  1. Öncelikle iyi çalışmalar dilerim. Gece lavaboya kalktığımda tam bir kâbusla karşılaştım diyebilirim. Tuvalet ağzına kadar pis su ile dolmuştu, ne yapacağımı şaşırdım. Gece saat 02:00. Buz dolabındaki magnetlerinde bulunan telefon numaralarını aradım. Şaka gibi 25 dakika sonra ekipleri geldi. Binanın tuvalet hatları tıkanmış, dolaysıyla kullanılan sularda bizim tuvaletten çıkmış. Bizim evden robot cihaz gönderdiler ve tıkanıklık açıldı. Saldıkları yayı geri çekince gözlerime inanamadım. Hattın içinden çocuk bezi ve bir sürü ıslak mendil çıktı. Gecenin geç saati olmasına rağmen gelip bizi bu dertten kurtaran başta İsmail usta olmak üzere metro tesisat firmasının tüm çalışanlarına çok teşekkür ederim. Bu yorumu da özellikle yapmak istedim. Çünkü böyle özverili çalışarak daha fazlasını hak ediyorsunuz. Tuvaleti tıkananlar da sizleri gönül rahatlığıyla çağırabilirler.

    1. Teşekkür ederiz Davut bey, günün hangi saati olursa olsun 7/24 kesintisiz hizmet anlayışı ile hızlı ve kaliteli tesisat çözümleri sunmaktayız. Bu noktada tüm çalışanlarımız özveri ile hareket etmektedir. Evet tıkanmaların bir çoğu çocuk bezi ve ıslak mendillerin tuvalet giderine atılmasından dolayı oluyor. Böyle müşteri memnuniyetleri bizleri son derece sevindiriyor ve motivasyonumuzu dahada arttırıyor. Tüm tuvalet tıkanıklıkları robot cihazlarımızla kırmadan açılmaktadır. Artık kırmak dökmek yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WhatsApp chat