Kombine Kanal Temizleme Aracı

kombine-kanal-temizleme-araciKombine kanal temizleme aracı, şehir kanalizasyon sisteminde oluşan ve tıkanıklıklara sebebiyet vermekte olan atıkları temizleyen araçlardan biridir. Bu atıklar kum, çakıl taşı, toprak parçası, pet şişe, cam şişe, konserve kutusu, katılaşmış yağ, yaprak kalıntıları ve fosseptik atıkların tümünü kapsamaktadır. Bütün bu atıkların hepsini, yüksek basınçlı suyun parçalama ve bu basınç sonucunda itme etkisi oluşması ile bertaraf edilmesini, bunu yaparken de bulunduğu yerden başka bir yere tahliye edilmesini sağlamakta olan büyük araçlardır. Kombine kanal temizleme aracı üzerindeki sistemde bulunan ekipman pozitif deplasmanlı büyük bir vakum pompası ve çok yüksek basınçlı bir su üreten su pompası taşımaktadır. Kombine kanal temizleme aracı sisteminde yüksek basınç pompasının parçalama esnasında ihtiyaç duyduğu suyu depolayan büyük bir su tankı ve aynı zamanda kanalizasyon sisteminden başka bir yere tahliye edilen atıkların birikip depolanacağı bir atık tankı bulunur. Kombine kanal temizleme aracı, kanaldaki sorun olan tıkanıklıkların yüksek basınçlı su ile açılması ve temizlemesi işlemini gerçekleştirirken bir yandan da vakumlama sistemi sayesinde rögar bacasına getirilen pis atıkların vakumlama sistemiyle tanka itilmesi işlemlerini gerçekleştirir. Kanal temizleme hizmetimizde vakumlama ya da yüksek basınçlı kanal temizleme özellikleri hem beraber hem de ayrı ayrı  çalıştırabilmek mümkün olmaktadır. Bu sayede pek çok sorunu tek bir araçla çözüme ulaştırabiliriz.

Kombine Kanal Temizleme Aracı ile Verdiğimiz Hizmetler

  • 0 – 1200 mm. arası çapta kanalların ve temizleme işlemleri
  • Yağmur suyu ile oluşan kanallarının temizlenmesi
  • Yüksek basınç ile endüstriyel olarak temizleme yapma
  • Pis su ve biriken atıkların temizleme çalışmaları
  • Fosseptik kuyuları ve ayrıntılı kanal temizlik hizmeti
  • Atık yağlar ile biriken havuzların temizlik işlemleri gibi bir çok hizmet tarafımızca verilmektedir.
Üzerinde bulunan sistemin sağlamlığı ve kalitesi sayesinde kombine kanal temizleme aracı oldukça kullanışlı ve yararlı bir temizleme arıcıdır. Bundan dolayı da kesin çözüm olarak çok fazla tercih edilmekte ve sonuç olarak çok iyi dönüşler aldığımız kaliteli ve işlevsel bir araçtır. Kombine kanal temizleme aracı ile verdiğimiz hizmetler sayesinde sanayi atıkları, kanalizasyon atıkları gibi pek çok atık temizleme işlemi firmamız tarafından uygun fiyatlara profesyonelce yapılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

WhatsApp chat