Gider Tıkanıklığı Açma


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u7160564/metrotesisat.com/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56
Gider tıkanıklığı açma çalışmaları yapan metro tesisat firmamız, bu alanda kendini yetiştirmiş ve piyasada kaliteli çalışmalar yapmış olan uzman tesisatçı kadro ile hizmetler vermektedir. Yapılan tüm gider tıkanıklığı açma çalışmaları özenle ve garantili bir şekilde yapılmakta ve çalışma sonucunda sözleşme ile resmileştirilmektedir. Bu sözleşme sayesinde siz değerli müşterilerimizin her türlü hak ve talepleri güvence altına alınmaktadır. İstanbul genelinde gider açma çalışmalarımızın 7/24 aralıksız devam ederken aynı zamanda da web sitemiz aracılığıyla sizleri bilgilendirmeye devam etmekteyiz.

Gider Tıkanıklığı Açma Çalışmalarımız Neleri Kapsıyor?

gider-tikanikligi-acmaGider tıkanıklığı açma çalışmaları firmamız tarafından bir çok alanda yapılmaktadır. Bunlardan en önemlileri aşağıdaki gibidir.
 • Mutfak lavabo gideri açma
 • Banyo lavabo gideri açma
 • Tuvalet gideri açma
 • Klozet gideri açma
 • Küvet gideri açma
 • Balkon gideri açma
 • Havuz gideri açma
 • Kanal gideri açma
 • Kanalizasyon gideri açma
 • Pimaş gideri açma
 • Boru gideri açma
Bunlardan pimaş gider tıkanıklığı açma, boru gideri açma ve kanal gideri açma biraz genel bir kavram olsada maddeler arasında belirtmek istedik. Kısacası tüm tıkalı gider açma işlemlerinde iş ayırt etmeden en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Gider Tıkanıklığı Nasıl Oluşur? Gider Tıkanıklığı Nedenleri Nelerdir?

Gider tıkanıklığının oluşumunda malesef daha çok yanlış kullanım başı çekmektedir. Gidere atılan tuvalet kağıtları, ıslak mendiller, yumak halinde saçlar, yemek artıkları zamanla tıkanmalara neden vermektedir. Bunlar dışında yanlış eğim verilmiş tesisat sistemlerinde belli bir zaman sonra gidere atılan maddelerin birikmesiyle tıkanıklığına sebep olmaktadır.

Gider Tıkanıklığı Nasıl Açılır? Gider Tıkanıklığı Açma Yöntemleri Nelerdir?

Gider tıkanıklığı nasıl açılır merak edenler ve tıkalı gider açma yöntemlerimiz konusunda bilgi sahibi olmak isteyenler için kısa bir açıklama yapalım. Gider açmak için en iyi ve en çok kullandığımız yöntemler arasında kameralı cihazlarla görüntüleme yaparak gider tıkanıklığı açma ve bununla bağlantılı olarak kırmadan gider tıkanıklığı açma yöntemi bulunmaktadır. Tıkalı gider  açma işlemi için öncelikli olarak tıkanıklığın nedenlerini görmek ve buna göre bir çalışma yapmak gerekmektedir. İlk önce ucunda kamera bulunan kablolu sistemimizi gidere iterek sorunlu bölgeye ulaşıyoruz ve burada görüntüleme sağlıyoruz. Sonrasında esnek tellere sahip olan ve ucunda özel bir aparata sahip olan yay sistemimizi gidere gönderiyoruz. Bu aparat sayesinde tıkanıklığın durumuna göre aksiyon alıyoruz. Parçalayarak, iterek veya çekerek bölgedeki birikintiyi ortadan kaldırıyoruz. Bu şekilde gider açma çalışmamızı yapmış oluyoruz. 

Su Kaçağı Tespiti Bağcılar başlıklı bilgilendirmemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WhatsApp chat